Sinerginis sudedamųjų dalių veikimas

Pagrindinė kiekvieno Defendyl-Imunoglukan P4H® produkto sudedamoji dalis yra natūralus ir patentuotas IMG®.

Be IMG®, gaminiuose taip pat yra vitamino C, vitamino D3 ir cinko, kurie padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą.

Vitamino C ir cinko svarba

Vitaminas C

Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, taip pat apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį. Jis taip pat turį įtakos normaliai energijos apykaitai, nervų sistemos veiklai bei psichologinei funkcijai. Vitaminas C padeda gerinti geležies įsisavinimą bei atstatyti sumažėjusio vitamino E kiekį.

Organizmo jautrumas infekcijoms yra didesnis, kai esame pavargę ir išsekę, tad vitaminą C rekomenduojama vartoti ir profilaktiškai, ir užsikrėtus.

Vitamino C yra Defendyl-Imunoglukan P4H® junior, Defendyl-Imunoglukan P4H® FORTE Junior, Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulėse, Defendyl-Imunoglukan P4H® kapsulėse Vitaminas C taip pat padeda sumažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vitaminas D3

Vitaminas D3 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir normalią kaulų bei raumenų funkciją.

Papildomas vitamino D suvartojimas suteikia daugybei aktyvių ląstelių turėti pakankamai maistinių medžiagų joms funkcionuoti.

Vitamino D3 yra Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kramtomosiose tabletėse ir Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulėse.

Cinkas

Cinkas taip pat padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, bei apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Taip pat cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų bei nagų būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą. Šis mikroelementas dalyvauja angliavandenių, riebalų rūgščių apykaitoje bei padeda palaikyti normalią baltymų sintezę ir maistinių makromedžiagų apykaitą.

Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kramtomosiose tabletėse, Defendyl-Imunoglukan P4H® FORTE Junior sirupe, Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulėse, Defendyl-Imunoglukan P4H® kapsulėse, yra cinko, kuris ne tik padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bet ir apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Atraskite mūsų produktus

Atraskite mūsų produktus

  • Imuniteto stiprinimas

Tinkamas laikas vartoti Defendyl-Imunoglukan P4H®

Įdomus ir pamokantis turinys apie imuninės sistemos svarbą kasdieniame gyvenime.

Peršalimų, gripo ir kitų virusų sezono metu

Peršalimų, gripo ir kitų virusų sezono metu

Nepriklausomai nuo to, su kokia virusine liga kovojate (pvz., peršalimu, gripu ir pan.), sveikstant rekomenduojama tinkamai pailsėti, gerti daug skysčių ir stiprinti imuninę sistemą.

Daugiau

Kai mūsų imuninė sistema nusilpusi

Daugiau