Sinerginis sudedamųjų dalių veikimas

Pagrindinė kiekvieno „Defendyl-Imunoglukan P4H®“ produkto sudedamoji dalis yra natūralus ir patentuotas „IMG®“.

Be to, produktuose yra vitamino C ir cinko*, kurie yra vieni svarbiausių antioksidantų ir drauge su „IMG®“ padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą. (*Tik kapsulėse)

Vitamino C ir cinko svarba

Vitaminas C

Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, taip pat apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį. Jis taip pat turį įtakos normaliai energijos apykaitai, nervų sistemos veiklai bei psichologinei funkcijai. Vitaminas C padeda gerinti geležies įsisavinimą bei atstatyti sumažėjusio vitamino E kiekį.

Organizmo jautrumas infekcijoms yra didesnis, kai esame pavargę ir išsekę, tad vitaminą C rekomenduojama vartoti ir profilaktiškai, ir užsikrėtus.

Cinkas

Cinkas taip pat padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, bei apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Taip pat cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų bei nagų būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą. Šis mikroelementas dalyvauja angliavandenių, riebalų rūgščių apykaitoje bei padeda palaikyti normalią baltymų sintezę ir maistinių makromedžiagų apykaitą.

Atraskite mūsų produktus

Atraskite mūsų produktus

  • Imuniteto stiprinimas

Tinkamas laikas vartoti „Defendyl®

Įdomus ir pamokantis turinys apie imuninės sistemos svarbą kasdieniame gyvenime.

Pradedant lankyti mokyklą ir darželį

Pradedant lankyti mokyklą ir darželį

Darželio ir mokyklos lankymo pradžia yra itin svarbi tiek vaikams, tiek tėvams. Tėvai pirmiausia bijo dėl to, kaip jų vaikai jausis naujoje aplinkoje, kita vertus, jie supranta, kad jų vaikai dažniau sirgs.

Daugiau